Annika van der Vliet

annika@beter-bewegen.com
  • Praktijkeigenaar
  • Oefentherapeut Cesar
  • Kinderoefentherapeut
  • Sensorische informatieverwerkingstherapeut
  • Zuigelingenexpert (CMT, voorkeurshoudingen, HCFS)
  • Peutergym Kamerik
  • Babygym
Please specify image url

Martine Koetsier-Both

martine@beter-bewegen.com
  • Praktijkeigenaar
  • Oefentherapeut Cesar
  • Kinderoefentherapeut
  • Zindelijksheidsproblemen middels methode Superpoeper
  • Babymassage

Jessica Krul- Teunissen

jessica@beter-bewegen.com
  • Oefentherapeut Cesar
  • Kinderoefentherapeut
  • Reflexintegratie
  • Peutergym Woerden
Please specify image url

Lia Klinkenberg

lia@beter-bewegen.com
  • Oefentherapeut Cesar
  • Kinderoefentherapeut
  • Peutergym Kamerik
Please specify image url

Alenka Mobach

alenka@beter-bewegen.com
  • Oefentherapeut Cesar
  • Bekkenklachten rondom de zwangerschap
  • ZwangerTotaal docent
  • Slaapoefentherapeut (volwassenen en kinderen)
  • Netwerk Chronische Pijn
  • Artrose Netwerk
  • Partner van Orthoparc
Please specify image url

Amber Savelkouls

amber@beter-bewegen.com
  • Oefentherapeut Cesar
  • Kinderoefentherapeut i.o.
  • Slaapoefentherapeut (volwassenen en kinderen)
  • Peutergym Woerden

Stagiaires

In onze praktijk proberen wij elke dag om volwassenen en kinderen nieuwe dingen te leren.

Daarom bieden wij studenten van de opleiding Oefentherapie Cesar en Oefentherapie Mensendieck graag de mogelijkheid om bij ons praktijkervaring op te doen om hiervan ook te leren.

Een stagiair(e) kan bij een behandeling en/of onderzoek aanwezig zijn of deze (gedeeltelijk) uitvoeren. Hiervoor wordt altijd eerst toestemming gevraagd.

To Top